Bayram Ali Düğü

Bayram Ali Düğü @bayramalidugu

Kısa bilgi için kısacık da olsa yazacak birşey bulamadım. :)
İlk filmin ardından harika bir gişe yakalayan Düğün Dernek filminin ikincisi izleyenleri bir kez daha gülmekten kırıp geçiriyor.

En çok izlenen Türk komedi filmleri arasında liste başı olan Düğün Dernek filminin ikincisi olarak çekilen Düğün Dernek 2 Sünnet filmi, en az ilk film kadar sinema severlerden büyük ilgi gördü. En iyi Yerli komedi filmleri arasında oldukça başarılı bir yer de olan Düğün Dernek 2 Sünnet filmi, kesinlikle izlemeniz gereken filmler arasında olmalıdır.

#düğündernek2youtubefull
#düğündernek2sünnetizletekparça720p
#düğündernek2tekparça
#düğündernek2fullizleizlesene
#düğündernek2tekparçaizle
#düğündernek2sünnettekparçaizle
#düğündernek2fragman
#düğündernek2sünnet2015tekparçaizle

Kaçma Birader - 2016

(id: 135)

28 Ocak 2019, Pazartesi 11:14

Yine bir Emrah Kaman filmi listemiz yer alıyor… Kaçma Birader! Sinema severler tarafından beklentinin oldukça düşük tutulduğu bu film ne hikmetse yine de izleyenleri kahkaha tufanına sokmayı başarabiliyor. Bazı filmlerde olduğu gibi sadece fragmanda yayınlanan değil, genel olarak bu hissi yaşatıyor. Türk komedi filmleri arasında Kaçma Birader’i de ekliyoruz ve henüz izlemediyseniz mutlaka tavsiye ediyoruz.
Bu tür filmleri sakın siz siz olun sansürlü yani bip'li izlemeyin. İnanın bir tadı kalmıyor. Hç bir zevk almıyorunuz.

Filmi de izlemek isterseniz link burada...
https://www.dailymotion.com/video/x52r89v

#kaçmabiradersansürsuzhd
#kaçmabiradersansürsuzizle
#kaçmabiraderoyuncular
#kaçmabiradersansürsuzhdizle
#kaçmabiradersansürsuzfullizle
#kaçmabiraderjetfilm
#kaçmabiraderizlesene
#kacmabiraderkufurluizle

Sağ Salim - 2012

(id: 134)

28 Ocak 2019, Pazartesi 11:01

Düşük bütçeli Türk komedi filmlerinden bir tanesi olan Sağ Salim, sinemada beklenende daha büyük bir etki yaratan ve sonrasında ikinci filmi çekilen bir yapım. Absürd komedi dalında son yılalrın en komik filmi Sağ Salim’in her iki filmini de mutlaka tavsiye ediyoruz.

Kimse bu filmin bu kadar tutacağını. Çok profesyonel olmayan oyuncuların bu kadar güzel performanslar sergileyeceğini hiç hesaba katmadılar. Ama gerçekten süpriz bir at gibi izlediğim en bomba filmlerden bir tanesi. Sağ Salim :) Gerçekten de takdir edilecek bir senaryo, takdir edilecek bir ekip, takdir edilecek performanslar ve espriler.

İzlemeye kesinlikle değer... O yüzden izlemediyseniz hemen aşağıdaki video'yu vakit kaybetmeden izleyin...

İyi seyirler.


#sağsalimoyuncular
#sağsalim1fullizle1080p
#sağsalim1
#sağsalim2
#sağsalim3
#sağsalimnedemek
#sağsalimküfürlüfullizle
#sağsalimfragman
#sağsalimimdb
#sağsalimindir

Ay Lav Yu - 2010

(id: 133)

28 Ocak 2019, Pazartesi 10:36

Senaryonun sahibi ve aynı zamanda filmin yönetmeni Sermiyan Midyat’ın uzun süre hafızlardan çıkmayacak yerli komedi filmi Ay Lav Yu…
Filmin konusu, Mardin’de Tinne arazisinde geçmektedir. Arazi diyoruz çünkü bu alanda insanlar yaşasa da devlet burayı boş arazi olarak kayıtlarda tutmaktadır ve ne yol çalışma ne sulama çalışmaları gerçekleşmektedir. Tinne Köyü’nün ağası Yusuf ise sürekli olarak Devlete mektup yazar ve buranın köy olduğunu gelip görmelerini istemektedir. Yusuf Ağa, 399. mektubunu yazdığı gün ayrı bir heyecan yaşamaktadır. Henüz 6-7 yaşlarında bir fakülte önüne bıraktığı büyük oğlu, büyümüş, askere gitmiş ve büyük adam olmuş gelmiştir. Yusuf Ağa, büyük oğlunun sıkıntıları çözeceğine inanmaktadır… Oldukça komik bir hikayeyi içerisinde barındıran Ay Lav Yu, ilk fırsatta izlemeniz gereken Türk komedi filmleri arasındadır…

Filmi izlemediyseniz aşağıdaki video'dan film'in tam halini kaçırmayın. Hemen izleyin.

#aylavyu1
#aylavyuoyuncular
#aylavyuneredeçekildi
#aylavyufragman
#aylavyuşarkısı
#aylavyumüzik
#aylavyugözlüklü
#aylavyufehime

Düğün Dernek - 2013

(id: 132)

28 Ocak 2019, Pazartesi 10:27

Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in birlikte rol aldığı Türk sinemasının en komik filmlerinden bir tanesi... Düğün Dernek

Murat Cemcir ile Ahmet Kural’ın başrollerini paylaştığı Düğün Dernek serisinin ilk filmi uzun yıllar Türk komedi filmleri arasında en çok izlenen yerli film olarak kaldı. Oldukça komik ve eğlenceli Düğün Dernek filminin konusu; Sivas'ın bir köyünde parası olmadığı halde oğlunun evlenme isteğini yerine getirmeye çalışan İsmail'in hikayesini anlatır. Babanın dostları olan Tüpçü Fikret, Çetin ve öğretmen Saffet bu konuda gerekli olan desteği sağlamak ve düğünü beraber yapmak için kolları sıvarlar.

10 gün içinde gerekli parayı bulacaklarını ve işleri yerine koyacaklarını düşünen dostlar için işler istedikleri gibi gitmez. Bir şekilde düğünü yaparlar fakat gelinin gerçek nişanlısı düğünü basar. İşler Güçler dizisi ile beğeni toplayan Ahmet Kural ve Murat Cemcir' in başrollerini paylaştığı filmde Rasim Öztekin ve Barış Yıldız başarılı oyunculukları ile yer almaktadırlar. Film ilk vizyona girdiği gün 500 binin üzerinde izleyiciye ulaşarak bir rekor kırmıştır. Daha sonra Fetih 1453 filminin en çok gişe yapan film olma başarısını elinden almış ve yeni rekora imza atmıştır.


#düğündernekfilmiizle
#düğündernekoyuncular
#düğündernekfragman
#düğündernekizlehd
#düğündernek1fullizlehdbipsiz
#dugundernek1bolumizle
#düğündernekizlefullhdtekparçaizle
#düğündernek3

Arif V216 - 2018

(id: 131)

28 Ocak 2019, Pazartesi 10:14

G.O.R.A filminde arkadaş olan Arif ve Robot - 216, sizleri adeta Yeşilçam dönemine götürecek.
Yerli komedi filmlerinin son yıllardaki en başarılı isimlerin bira tanesi olan Cem Yılmaz, G.O.R.A ve A.R.O.G filmlerinin devamı niteliğinde olan ancak o konulardan bir daha farklı olan Arif v 2016 filmini vizyona sürdü. 2018 yılının başlarında sinemaseverle ile buluşan ve en çok izlenen Türk komedi filmleri arasında gösterilen Arif V 2016 filminde, Arif’in G.O.R.A’dan yakın arkadaşı olan Robot V 216 ile maceraları anlatılmaktadır. Filmden Cem Yılmaz, Ozan Güven, Seda Bakan, Özkan Uğur ve Zafer Algöz yer almaktadır. Yerli komedi filmleri arasında mutlaka izlemeniz gereken bir filmler arasına ekleyebilir, hatta tekrar tekrar bile izleyebilirsiniz.


#arifv216fragman
#arifv216oyuncular
#arifv216ekşi
#arifv216dvd
#arifv216gişe
#arifv216izlenme
#arifv216internetedüştümü
#arifv216sonsahne

Hükümet Kadın - 2013

(id: 129)

28 Ocak 2019, Pazartesi 09:34

Başrolünde Demet Akbağ ve Sermiyan Midyat’ın rol aldığı son yılların en çok güldüren Türk komedi filmleri arasında gösterilen Hükümet Kadın, Mardin’in Midyat ilçesinde yaşayan 8 çocuklu Xate’nin çevresinde yaşananları konu edinmektedir. Filmin yönetmenliğinde ise başrolde bulunan Sermiyan Midyat üstlenmektedir. Özellikle Xate ve Faruk’un sahnelerine gerçekten karnınıza ağrılar girecek kadar güleceksiniz.


#hükümetkadınizle1
#hükümetkadın1indir
#redfilmizlehükümetkadın1
#hükümetkadın1fullizlejetfilm
#hükümetkadın1fullizletekparçabipsiz
#hükümetkadınoyuncuları
#hükümetkadın1konusu
#hükümetkadınkonusu

Hokkabaz - 2006

(id: 128)

28 Ocak 2019, Pazartesi 09:29

2006 yılında bir sihirbazın hayatını anlatmak için kamera karşısına çıkan Cem Yılmaz “yerli komedi filmleri” arasına “Hokkabaz” çekti. Filmin konusu; İskender hokkabazdır. Aslında onun ve çocukluk arkadaşı Maradona’nın dışında herkes onun hokkabaz olduğunu düşünmektedir. İstanbul’dan hızla kaçmak zorunda kalan ikili, turne programına Sait’i de dahil ederek büyük bir risk aldıklarının farkında değillerdir. Baba Sait, İskender’i taktir etmeyi uzun yıllar önce bırakmıştır. Bu macera boyunca İskender, Maradona ve Sait, yol arkadaşları Fatma ile bir dağılıp bir toparlanırlar.


#hokkabaz20061080pindir
#hokkabazoyuncular
#hokkabazfilmiindir
#hokkabazkonusu
#hokkabazcemyılmaz720p
#hokkabazimdb
#hokkabazfilmizletürkçedublaj
#hokkabaznedir

Bana Masal Anlatma - 2015

(id: 127)

28 Ocak 2019, Pazartesi 09:23

Leyla İle Mecnun filmi ile tanıdığımız Burak Aksak’ın yazıp yönettiği Bana Masal Anlatma filmi, tük komedi filmleri arasında oldukça farklı bir tür olarak karşımıza çıkmaktadır. Küfürsüz güldürebilen ender komedi filmi Bana Masal Anlatma, sizleri hem eğlendirecek hem de duygusal anlat yaşattıracak. İzleyen herkesin ağzında güzel bir tat bırakacak Bana Masal Anlatma da Fatih Artman, Hande Doğandemir, Devrim Yakut, Erdal Tosun ve Cengiz Bozkurt gibi usta oyuncalar yer almaktadır.


#banamasalanlatmafull
#banamasalanlatmafullizlebkm
#banamasalanlatmahdfilmsitesi
#bkmbanamasalanlatmaizle
#banamasalanlatmatekparça
#banamasalanlatmahdfilmcehennemi
#banamasalanlatmanedeninternetteyok
#banamasalanlatmafullizledailymotion
Gelmiş geçmiş en iyi Türk komedi filmleri arasında yer alan “Hacivat ve Karagöz Neden Öldürüldü?” dönemi çok iyi anlatan harika bir yapım. Komedi filmi dalında sınırlandırmak, bu filmi küçümsemek olur. Dikkatle izlediğinizde verilen mesajları çok iyi anlayacaksınız.

Bu arada aşağıdaki video'dan da filmin tam sürümünü izleyebilirsiniz. İyi seyirler...

#hacivatkaragöznedenöldürüldüoyuncular
#hacivatkaragöznedenöldürüldüimdb
#hacivatvekaragözükimöldürdü
#hacivatkaragöznedenöldürdüindir
#hacivatkaragöznedenöldürdümüzikleri
#hacivatvekaragöznedenöldürdüreplikleri
#hacivatvekaragözkimdir
#hacivatkaragöznedenöldürdüsinemalar

Organize İşler - 2008

(id: 125)

28 Ocak 2019, Pazartesi 09:10

"Araba nerde? Müşteride. Para nerde? Yarın Verecekler." Türk sinemasının komedi dalındaki unutulmaz eseri...
Organize İşler
“Araba nerde? Müşteride! Para nerde! Yarın verecekler” repliğinin çıkış noktası olan Organize İşler, yerli komedi filmleri arasında olmazsa olmaz filmlerden bir tanesidir. Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı ve oynadığı bir film olan “Organize İşler” geçmişten günümüze en çok izlenen Türk komedi filmleri arasında yer almaktadır.

Filmin konusu; İstanbul’da oto hırsızlığı yapmakta olan bir çetenin reisi bir kovalamaca sırasında intihar etmek üzere olan birinin evine sığınır. Hayatını kurtardığına inandığı bu kişiye iş vermek ve hırsızlığa teşvik etmek ister. Maceralı ve oldukça keyifli film Tolga Çevik’in oyunculuğuyla muhteşem bir iki saat sunmaktadır.

Bir küçük hatırlatmayı da yapmayı bir borç bildim kendime. Film gerçekten de izlenmeye değer filmler arasında. 11 Sene sonunda filmin 2'incisi çekildi.

Organize İşler 2 - Sazan Sarmalı 1 Şubat 2019'da gösterime giriyor...
https://www.youtube.com/watch?v=p3l7RS8tckE
Buradan da fragmanına ulaşabilirsiniz.

#organizeişler1fullizledailymotion
#organizeişlerfullizledailymotion
#organizeişler1izleblutv
#organizeişlerblutv
#organizeişler1filmi
#organizeişler1izleyoutube
#organizeişlerblutv
#organizeişlerneredenizleyebilirim

Limonata - 2015

(id: 124)

28 Ocak 2019, Pazartesi 08:53

2018 yılında Ölümlü Dünya filmi ile kamera karşısına geçen Ali Atay, daha öncesinde - 2015 yılında da Limonata filmi ile yönetmen koltuğunda yer aldı. Türkiye’de çok fazla bilinmese de son yılların en iyi ev kaliteli yerli komedi filmlerinden Limonata filminin başrollerinde Serkan Keskin ve Ertan Saban yer aldı. Filmin, senaryosu ise yine Ali Atay ve Ertan Saban tarafından oluşturuldu…
Filmde oldukça özgün bir konu yer almaktadır. Başka kültürlerden gelen, birbirini tanımayan iki kardeşin benzerliklerini, farklılıklarını ve kavgalarını eğlenceli şekilde izleyiciye aktarılmaktadır. Serkan Keskin’in ve Ertan Saban’ın harika oyunculuklarını gösterdiği en yeni Türk Komedi filmleri arasında yer alan Limonata filmini mutlaka ama mutlaka izlemenizi tavsiye ederiz.

Buyrun bakalım. Bu da benim size kıyağım oldun. Limonata filmini full izlemek ister misiniz? O zaman aşağıda. Hemen izlemeye başlayın.

#limonata2015izle
#limonatafilmekşi
#limonatafilmfragman
#limonataizle1080p
#limonatafilmindir
#serkankeskinfilmleri
#limonata2izle
#limonatayapımı

G.o.r.a - 2004

(id: 123)

28 Ocak 2019, Pazartesi 08:50

Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın her daim en iyi filmi olarak kalacak bir uzay filmi... G.O.R.A.
En iyi komedi filmleri arasında gösterilen ve yerli komedi filmleri arasında oldukça önemli bir yeri olan “G.O.R.A” Cem Yılmaz’ın elinin altından çıkan eğlendirici bir uzay filmidir. Uzay filmi, yine bir Türk tarafından komedi şeklinde irdelense de bu alanda belki de en iyisidir. 2004 yılından itibaren bu tarzda komedi alanında Türk sinemasında başka bir film yer almaktadır.

Filmin konusu; Turistik bir semtte halı ve kilim satan Arif adındaki uyanık bir tüccarın uzaylılar tarafından kaçırılmasıyla hikaye başlar. Arif hiç bilmediği bir gezegene götürülerek hapse atılır. Buradan kurtulmak için planlara girişen Arif, orada tanıştığı Bob Marley Faruk ile birlikte maceraya atılır. Bu macera esnasında Ceku adında prensesin de olaya dahil olmasıyla dallanır, budaklanır. Arif uzun uğraşlar sonucu Komutan Logar' a mücadele başlatır ve gezegenin kahramanı olur. Cem Yılmaz, Rasim Öztekin, Özge Özberk, Ozan Güven ve Özkan Uğur gibi isimlerin rol aldığı film kelime oyunları ve ince esprileriyle oldukça beğenilmiştir.

#gora720p
#gorayoutube
#gora1080pyoutube
#gorafilmi
#goraimdb
#goraoyuncular
#goraizleizlesene
#arog

Aile Arasında - 2018

(id: 122)

28 Ocak 2019, Pazartesi 08:45

Sinemanın ve televizyonun en komik kadınları arasında yer alan Gürse Birsel’in son filmi olan “Aile Arasında” en iyi yerli komedi filmleri arasında yer almaktadır. Vizyona girdiği dönemde en çok izlenen Türk filmi olan “Aile Arasında”, Engin Günaydın ve Demet Evgar’ın harika oyunculuğuyla adeta arşa çıkmıştır. Eğer hala izlemediyseniz, komedi dalında Türkiye’nin en komik filmlerinden bir tanesi olan “Aile Arasında” filmini kesinlikle izlemelisiniz.

Filmin Konusu; Çok takıntılı bir adam olan Fikret (Engin Günaydın) ve müzikhol vokalisti Solmaz (Demet Evgar), aynı gün yıllar süren evliliklerini bitirmiş, ve çok tuhaf olaylar sonucunda karşılaşmışlardır. Bu sırada Solmaz'ın kızı Zeynep, zengin bir kebapçının oğluyla evlenmeye karar vermiştir. Ancak ilk başta aile arasında olması planlanan nikah, giderek tantanalı bir hal alınca Fikret kendini hiç beklemediği olayların ortasında bulacaktır.

#ailearasındafilmi
#ailearasındainternetedüştümü
#ailearasındasinema
#ailearasındadvd
#ailearasındanetflix
#ailearasındafilmiinternetedüştümü
#ailearasındaizleyoutube
#ailearasındainternettennasılizlenir

Pardon - 2005

(id: 120)

28 Ocak 2019, Pazartesi 08:02

Ferhan Şensoy’un harika eserlerinden bir tanesi olacak sinema dünyasında yerini alan “Pardon” filmi, Türk komedi filmleri arasında adeta unutulmaz listesine girdi. Oyunculuk ve konusuyla en güzel komedi filmleri listesinde her zaman yer bulan film, aynı zamanda dönemin en çok izlenen yerli komedi filmleri arasında da yer almaktadır. Eğer, izleme şansını elde edemediyseniz kesinlikle Türk komedi filmleri arasında “Pardon” filmini izlemelisiniz.

Filmin konusu; Asker kaçağı olarak uzun yıllar kaçan fakat sonra askere giden İbrahim, dağıtım izninde İstanbul'a arkadaşı Muzaffer'i görmeye gelir. Geceyi burada geçirecek ve hasret gidereceklerdir fakat üniforma görmekten aşırı rahatsız olan bir adam haline gelen İbrahim henüz otogarda iken sebepsiz yere polisten kaçmaya başlar. Polis şüphelenerek kovalar ve Muzaffer' in evinde bu ikiliyi yakalar. Nezarette sorguya alınan ikili bir de yakın arkadaşları Aydın'ın ismini verirler. Aydın Taksim' de büfe işleten bir adamdır ne olduğunu anlamadan göz altına alınır ve işkence ile bütün suçlar kabul ettirilir. 3 arkadaş suçsuz yere hapis cezası alırlar. Hukuk ve yargı sisteminin eleştirildiği sıra dışı replikleri olan komedi filminde baş rollerde Ferhan Şensoy, Rasim Öztekin, Ali Çatalbaş yer almaktadır.

Bu arada aşağıdaki video'dan da pardon filmi ilzeyebilirsiniz... Bu da size bi kıyak olsun :)

#pardonoyuncular
#pardonfilmikonusu
#pardonyoutube
#pardonfilmiindir
#pardon2izle
#pardonfilmiekşi
#pardonimdb
#pardonfilmifragman

Orqun şu an "beta" sürümüyle yayındadır. Karşılaştığınız aksaklıklar ya da önerileriniz için İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.