Gizlilik Şartları

www.Konya.Life site adı ile faaliyet gösteren, kısa adı "Konya.Life" olan web sitesi, kullanıcılarına yer sağlayıcılığı hizmeti vermektedir. Konya.Life vasıtasıyla ulaşılan içerikler (yazı, görsel v.b.) üyelik sözleşmesini kabul etmiş kullanıcıları tarafından oluşturulmuş içeriklerdir.

Konya.Life web sitesine üye olmadan ziyaret eden kullanıcıların internet tarayıcıları tarafından izin verilen bilgileri web sitemiz tarafından alınıp, istatistiksel amaçla saklanmaktadır. Bu bilgiler üçüncü şahıslar ile paylaşılmamaktadır.

Konya.Life web sitesine üye olan kullanıcıların ise kendi belirtmiş oldukları bilgileri web sitemiz tarafından saklanmakta ve üçüncü şahıslar ile paylaşılmamaktadır. Üye olan kullanıcılar gerçek bilgilerini sisteme verdiklerini taahhüt ederler.

Konya.Life web sitesi üye olan ya da içeriklerden faydalanan ziyaretçilerin bilgilerini dijital ortamda, güvenli bir şekilde saklamak ile yükümlüdür.

Konya.Life web sitesi, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabii olduğu için anayasa ile belirtilmiş kanun ve yükümlülükler ile sorumludur. Gerekli hallerde kullanıcı bilgilerini T.C. kanun yürütücü makamları ile paylaşmak zorundadır.

Konya.Life web sitesi üye olan kullanıcılarının bilgilerinin güvenliği ile sorumlu olduğu gibi bu bilgileri istatistiksel amaçlar dışında herhangi bir sebeple kullanmaz veya erişmez.

Konya.Life web sitesini ziyaret eden ya da üye olan kullancılar "Gizililik Şartları"nı okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırlar.

Konya.Life web sitesi "Gizlilik Şartları" sayfa içeriğini kullanıcılarına haber vermeden değiştirebilir ya da güncelleyebilir. "Gizlilik Şartları" sayfasının güncel halini takip etmek kullanıcıların yükümlülüğündedir.

"Gizlilik Şartları" hakkında bizimle iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Orqun şu an "beta" sürümüyle yayındadır. Karşılaştığınız aksaklıklar ya da önerileriniz için İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.