#sıfırbirizle

SIFIR BİR ALTINCI SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?
13 Mart Çarşamba akşamı blutv'de yayınlanan 5. sezon 8. bölümüyle sezon finali yapan Sıfır Bir Dizisinin yeni sezon bölümlerinin ne zaman başlayacağı en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Cihangir Ceyhan ve Özgür Meriç'in ayrılığının ardından eskisi gibi izlenmeyeceği düşünülen dizi, eski başarısını yayınlanan 5. sezon da da sürdürmeyi başarırken, 6. sezon için hazırlıklar da başladı.

Savaş ve dostlarının, uyuşturucu ve kadın ticareti yapanlara karşı başlattığı mücadeleyi konu alan Sıfır Bir 6. sezonuyla 8 Mayıs Çarşamba günü blutv'de yayınlanmaya devam edecek.


#sıfırbir6sezon #sıfırbir6sezon6bölüm #sıfırbir6sezon6bölümizle #sıfırbir6sezonizlebedava #sıfırbir6sezon6bölümlink #sıfırbir4sezon1bölümizleücretsiz #sıfırbir6sezon1bölümkaçakizle #sıfırbir6sezon2bölümkaçakizle #sıfırbir5sezon #sıfırbir5sezon6bölüm #sıfırbir5sezon6bölümizle #sıfırbir5sezonizlebedava #sıfırbir5sezon6bölümlink #sıfırbir4sezon1bölümizleücretsiz #sıfırbir5sezon1bölümkaçakizle #sıfırbir5sezon2bölümkaçakizle #sıfırbir6sezonnezamanbaşlayacak #sıfırbir6sezonnezamanyayınlanacak #sıfırbir6sezonnezamançıkacak #sıfırbir6sezonkaçbölümolacak #sıfırbir6sezonizlebedava #sıfırbir6sezonfragman #sifirbir6sezon1bolumlink #sıfırbir5sezonnezamanbaşlayacak #sıfırbir5sezonnezamanyayınlanacak #sıfırbir5sezonnezamançıkacak #sıfırbir5sezonkaçbölümolacak #sıfırbir5sezonizlebedava #sıfırbir5sezonfragman #sifirbir5sezon1bolumlink #sıfırbirizle

Sıfır Bir Dizisinin Konusu

Bayram Ali Düğü

27 Şubat 2019, Çarşamba 12:55

Savaş, Cio ve Özgür, Adana'nın Hürriyet Mahallesi'nde doğup büyümüş, 20 li yaşlarında 3 gençtir.
Savaş hem yaşı bakımından, henüz de ehemmiyetlisi cesareti, gözükaralığı, zekası ve kiritik zaman aldığı doğru kararlar hasebiyle ''Abi'' pozüsyonundadır.
Zamanla bu özelliği vasıtası ile kendisinden yaşça büyüklerin dahi 'Abisi' olacaktır.

Cio ise bir miktar azamet meraklısı, gücüyle ve yaptıklarıyla övünmeyi seven, fakat bunları dahi hep tasarılı şeklinde yapmış birisidir. Zekidir. Anlık gibi verilen reaksiyonlar dahi gerçekte planlıdır ve tek emele görev eder. Hem fiziksel, hatta zihinsel gücünü doğru kullanmaya çalışır.
Yaptıkları işlerde kendisini fonda tutabilmeyi iyi becerir.

Özgür ise, şair ruhlu, suskun, sakin birisidir.
Aynı vakitte yeri geldiği zaman tek o kadar da cani olabilecek bir yapıdadır.
Örneğin birisini vursa, öldürdüğünden güvenilir alabilmek için gidip tek de kafasına sıkabilir.
Ama yaralı tek kediye yardım edebilmek için de herşeyi yapabilecek birisidir.
Soygun veyahut hırsızlık gibi işlerde, genellikle parayı alan şahıs olmak adına işin farklı tek yönüne yardımcı olur.

Bu üç yakın dostun, tek de yeri geldiği zaman kendilerine yardımcı olan, onlarla suç ortaklığı yapmış akrabaları ve kankaları bulunmaktadır.
Ama esas kadro genellikle bu üç kişidir.
Savaş'ın önderliğinde ve diğerlerinin desteği sayesinde...
Türkiye'de işsizliğin en yüksek bulunduğu kent olan Adana'nın Hürriyet Semti gibi tek yerinde büyüyen tek çocuk için çok tercih yoktur.
Hayatları tek şeklinde illegal yollara girmiştir.
Hırsızlık, gasp, yaralama gibi suçlardan değişik zaman cezaevine girip çıkmışlardır.
Yaşadıkları semtte illegal işlerle geçimini gerçekleştiren birçok küme bulunmaktadır.
Ve tabi ki bunların aralarında da tek efor balansı bulunmaktadır.

İyi seyirler arkadaşlar. Şiddetle izlemenizi tavsiye ederim.


#sıfırbirblutv #sıfırbir4sezon #sıfırbir5sezon #sıfırbirtümbölümler #sıfırbir4sezonizle #sıfırbirizleücretsiz #sıfırbir1sezon1bölümfulizle #sıfırbiroyuncuları #sıfırbirizle5sezon1bölüm #sıfırbirizle5sezon2bölüm #sıfırbirizle5sezon3bölüm #sıfırbirizle5sezon4bölüm #sıfırbirizle5sezon5bölüm #sıfırbirizle5sezon6bölüm #sıfırbirizle5sezon7bölüm #sıfırbirizle5sezon8bölüm #sıfırbirizle5sezon9bölüm #sıfırbir5sezon6bölümizle #sıfırbir3sezon #sıfırbir1sezon #sıfırbir5sezon6bölüm #sıfırbirsözleri #sıfırbir5sezonizlebedava #sıfırbir2sezon #sıfırbir1sezon #sıfırbirtümsezonlar

Toplam 2 yorum bulundu.

Orqun şu an "beta" sürümüyle yayındadır. Karşılaştığınız aksaklıklar ya da önerileriniz için İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.