Şirin Gündüz

30 Kasım 2018, Cuma 05:58

Geçen yıl eylül ayın da Fransa'da görkemli bir tören ile evlenen çift bir kaç gün önce tek celsede Silivri'de boşandı. yaşanan bu gelişmeler herkes de büyük bir şok etkisi yarattı.

ACUN ILICALI'DAN İLK AÇIKLAMA

Adliye çıkışı basın mensuplarına konuşan Acun Ilıcalı, "İkimiz de üzgünüz, yürümedi. Hayırlısı olsun. Hayatta bir tek ölüme çare yok. İkimiz için de iyi günler olacak. İddialar olabilir, hepsi çirkin. Severek evlendik, yürütemedik, saygıyla da ayrılıyoruz" dedi.

İddialara göre Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı'ya aylık 125 bin TL nafaka ödeyecek. Çocukları Melisa'nın masraflarını da karşılayacak olan Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı'nın yıllık 4 seyahat masrafını da üstlendi.

Evlendikleri günden bu yana çift magazin gündeminden hiç düşmedi boşanmalarının sebebi olarak da bir zamanlar ekranlarda GELİNİM OLUR MUSUN adlı programda boy gösteren SİNEM UMAŞ'ın paylaşımı oldu.

Twitter de yaptığı paylaşım gündeme bomba gibi düştü SİNEM UMAŞ'ın iddiasına göre Şeyma Subaşı ve Çağatay Ulusoy bir mekanda birlikte eğlendikten sonra ikili Ulusoy'un evine gittiler.

Bu paylaşımından sonra ise Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı'yı aldattı mı? ve Şeyma Subaşı, Çağatay Ulusoy ile birlikte mi? soruları akıllara geldi

Şeyma Subaşı,Çağatay Ulusoy iddialarına cevap verdi. Subaşı, sosyal medya hesabından şunları yazdı;

Çağatay Ulusoy’la olan arkadaşlığım yakın çevrem tarafından gayet iyi bilinir, bu arkadaşlığın başka taraflara çekilme çabası son derece çirkin!

Öte yandan Subaşı'nın 3 Kasım'da Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafın altına düştüğü notun Ulusoy'un dövmesinde yazan cümleyle aynı olması sosyal medyada olay yarattı.#çağatayulusoy #sinemumaş #şeymasubaşı #acunılıcalı
Acun Ilıcalı Ve Şeyma Subaşı Boşandı
1 kişi beğendi.

Konuya benzer konular mevcut :
"Acun Ilıcalı Ve Şeyma Subaşı Boşandı" konusunda yorum yapmak için üye girişi yapmanız lazım. Üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.

Orqun şu an "beta" sürümüyle yayındadır. Karşılaştığınız aksaklıklar ya da önerileriniz için İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.