Bayram Ali Düğü

24 Kasım 2018, Cumartesi 04:12

2019 Yılı yerel seçimleri 31 Mart 2019 günü yapılacak. Uzun süredir AKP iktidarı bu kez bir yara alacak mı acaba? Şahsi görüşümü savunmuyor. Ama benim gördüğüm kadarı ile bu kez AKP biraz zora düşebilir. Yaşanan bir çok olumsuzluk bu kez AKP'li belediyeleri etkileyebilir. 2023 Hedeflerine ulaşmak için bir çok yenilik ve ferahlık getirmesi gerekebilir. Bugün 24 Kasım 2018 aslında seçimlere daha uzun bir süre var. Ama ister istemez bir tedirginlik kol geziyor ülkenin üzerinde. Ülkenin hareketini ve bereketini gösteren İnşaat Sektörü şuanda duraksamış durumda.

AK Partinin gözünde Türkiye geneli'nin büyük bir önemi var. Ama bir o kadar da önemli olan İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Konya, Bursa gibi büyük illerimizdir. Çünkü buralarda hüküm sürmek. Türkiye'nin büyük bir payına eşdeğer.

2019 Yerel Seçimler İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı : Binali Yıldırım
2019 Yerel Seçimler Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı : Mehmet Özhaseki
2019 Yerel Seçimler İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı : Nihat Zeybekçi
2019 Yerel Seçimler Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı : Menderes Türel
2019 Yerel Seçimler Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı : ?
2019 Yerel Seçimler Konya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı : Uğur İbrahim Altay
2019 Yerel Seçimler Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı : Alinur Aktaş
Ak Parti Belediye Başkan Adayları 2019

"Ak Parti Belediye Başkan Adayları 2019" konusunda yorum yapmak için üye girişi yapmanız lazım. Üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.

Orqun şu an "beta" sürümüyle yayındadır. Karşılaştığınız aksaklıklar ya da önerileriniz için İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.