Bayram Ali Düğü

22 Ocak 2019, Salı 06:12

Bilindiği üzere Atatürk Havaalanı Türkiye'nin şuandaki en büyük ve en işlek havaalanı.
Etrafında bir cafe'ye oturup kalkan uçakları seyretmek bile büyük keyif veriyor.
O kadar fazla uçak inip o kadar fazla uçak kalkıyor ki. Gelen ve giden yolcu sayısının haddi hesabı yok.
O yüzden bir çok sektöre çok fazla ekmek çıkıyor. Bunların başında da Araç Kiralama yani Rent a Car sektörü geliyor.
İstanbul Atatürk Havaalanı'nda Araç Kiralama hizmeti veren çoook fazla şirket var.
Bunların hava alanı içerisinde de ofisleri var.
Firma ismi vermeyi reklam yapmayı çok sevmiyorum ama. Şahsi görüşüm her zaman için büyük ve kurumsal firmaları tercih etmenizdir.
Şahıs'ların küçük çapta bu işi yaptığı firmaları kötülemek değil amacım. Ama herhangibi bir sorunda karşınızda muhattap bulmak her zaman için en çok arzu edilendir. Sorunların hızlı çözülmesi mağdur olmamak her zaman en güzelidir.
Netice de kimse parasıyla rezil olmak istemez.

Bir de bu işi trivago tarzında şirketleri birleştirerek hizmet olarak sunan Yolcu360.com var. Şahsi olarak bir kaç kere farklı şehirlerde kullandım. Genelde şahıs firmaları değil de Kurumsal firmalar tercih ediyor. Kategorilendirmesi özellik belirtebilmeniz güzel bi özellik. Kurumsallığında verdiği ciddiyet ile sorunsuz işlem yapılabiliyor.

Başlıca bir kaç büyük firma ismi de isterseniz, Hertz - Comet - Vivi - Budget gibi büyük firmaları tercih edebilirsiniz.
Atatürk Havaalanından Araç Kiralayarak farklı illerdeki havaalanında da teslim edebilirsiniz. Bunun için de firmalar sizden ek ücret talep edebilir. Bunu dikkate almayı unutmayın.

#atatürkhavaalanı #atatürkairport #araçkiralama #atatürkhavaalanıaraçkiralama #havaalanıaraçkiralama #araçkiralamafirmaları #ulusalararasıaraçkiralama #atatürkairportrentacar #atatürkrentacar
Atatürk Havaalanı Araç Kiralama

"Atatürk Havaalanı Araç Kiralama" konusunda yorum yapmak için üye girişi yapmanız lazım. Üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.

Orqun şu an "beta" sürümüyle yayındadır. Karşılaştığınız aksaklıklar ya da önerileriniz için İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.