Bayram Ali Düğü

05 Şubat 2019, Salı 10:11

Yamaaaaç yamaçç. Hasta halinle ne gerek varda öyle show yapıyorsun? Ulen Selim'de de lüzumsuzluk var. Niye götürüyorsun.

Meke, Ferhat harbiden önce bi konuşup sorsaydınız.

İdris baba'da yamaç gibi show yapıyor Cuma Ali ve Salih'e.

Bölüm yine tek kelimeyle mükemmel. Ben gerçekten severek beğenerek izliyorum. Zaten Leyla İle Mecnun dizisinden sonra izlediğim 3. dizi.

2. Dizi ne diye soracak olursanız S1f1r B1r :) Reklamı da yapalım hemen.

Çukur'un 2. Sezon daki son bölümünü yani 51. bölümü izlemek istiyorsanız buyrun burada da size linkini vereyim.

https://puhutv.com/cukur-51-bolum-izle

Takipte kalın ortalık karışacak. Bir de başımıza Uluç Reyis çıktı. Kimse o artık. Merakla bekliyoruz.

#çukursonbölümyenisezon #çukursonbölümizleshowtv #çukursonbölümizle45 #çukursonbölümizle39 #çukuryenibölüm #çukursonbölümfullizle360p #çukur39bölüm #çukur48bölüm #çukursonbölümyenisezon51 #çukursonbölümizleshowtv #çukursonbölümizle50 #çukursonbölümizle51 #çukuryenibölüm #çukursonbölümfullizle360p #çukur50bölüm #çukur51bölüm
Çukur Son Bölüm 2. Sezon 51. Bölüm

Bayram Ali Düğü

05 Şubat 2019, Salı 11:06

Yine sonradan eklemeden geçmek istemedim. Bazı sahnelerde insan kendinden birşeyler bulunca daha çok etkileniyor. Belki de bu dizileri sevmemizin en büyük nedeni budur.

Kimileri aşk dizilerine bayılıyor. Çektiklerini kendilerine sormak lazım. Kendilerini mi buluyorlar acaba?

Kimileri tarihi seviyor. Kimileri askeriyeyi. Kimileri vurduyu kırdıyı. Kimileri komediyi.
Gülmek her zaman en güzeli tabiki de. (bkz: Gelmiş Geçmiş En Güzel Yerli Efsane Komedi Filmleri Tavsiyesi) kısmına göz atmanızı isterim. Benim gibi komedi ağırlıklı seviyorsanız.

Gelelim yazma sebebine.

İdris Baba ve Selim'in sahnesi varya. Hastanedeki nasihat sahnesi. Gerçekten de insanın içini burkuyor. Güzel senaryo ne diyeyim. Yazanın, oynayanın, yayınlayanın emeğine sağlık.

Baba Nasihatı çok önemli. Gerçekten altından daha değerli. Bunu unutmayın.
Çukur Son Bölüm 2. Sezon 51. Bölüm

"Çukur Son Bölüm 2. Sezon 51. Bölüm" konusunda yorum yapmak için üye girişi yapmanız lazım. Üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.

Orqun şu an "beta" sürümüyle yayındadır. Karşılaştığınız aksaklıklar ya da önerileriniz için İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.