Bayram Ali Düğü

28 Ocak 2019, Pazartesi 10:27

Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in birlikte rol aldığı Türk sinemasının en komik filmlerinden bir tanesi... Düğün Dernek

Murat Cemcir ile Ahmet Kural’ın başrollerini paylaştığı Düğün Dernek serisinin ilk filmi uzun yıllar Türk komedi filmleri arasında en çok izlenen yerli film olarak kaldı. Oldukça komik ve eğlenceli Düğün Dernek filminin konusu; Sivas'ın bir köyünde parası olmadığı halde oğlunun evlenme isteğini yerine getirmeye çalışan İsmail'in hikayesini anlatır. Babanın dostları olan Tüpçü Fikret, Çetin ve öğretmen Saffet bu konuda gerekli olan desteği sağlamak ve düğünü beraber yapmak için kolları sıvarlar.

10 gün içinde gerekli parayı bulacaklarını ve işleri yerine koyacaklarını düşünen dostlar için işler istedikleri gibi gitmez. Bir şekilde düğünü yaparlar fakat gelinin gerçek nişanlısı düğünü basar. İşler Güçler dizisi ile beğeni toplayan Ahmet Kural ve Murat Cemcir' in başrollerini paylaştığı filmde Rasim Öztekin ve Barış Yıldız başarılı oyunculukları ile yer almaktadırlar. Film ilk vizyona girdiği gün 500 binin üzerinde izleyiciye ulaşarak bir rekor kırmıştır. Daha sonra Fetih 1453 filminin en çok gişe yapan film olma başarısını elinden almış ve yeni rekora imza atmıştır.


#düğündernekfilmiizle
#düğündernekoyuncular
#düğündernekfragman
#düğündernekizlehd
#düğündernek1fullizlehdbipsiz
#dugundernek1bolumizle
#düğündernekizlefullhdtekparçaizle
#düğündernek3
Düğün Dernek - 2013

"Düğün Dernek - 2013" konusunda yorum yapmak için üye girişi yapmanız lazım. Üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.

Orqun şu an "beta" sürümüyle yayındadır. Karşılaştığınız aksaklıklar ya da önerileriniz için İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.