Bayram Ali Düğü

30 Kasım 2018, Cuma 05:47

ENES BATUR ÇEKTİĞİ BİR VİDEODA AMCASINA KÜFÜR ETTİ VE ŞAKA DEDİ
Youtube'ta 8.8 milyon aboneyle Türkiye'de en çok aboneye sahip olan Sungurtekin 20 Ekim'de yayınladığı bir videoda amcasına küfür edip onu aşağıladı. Video sonunda da her şeyin şaka olduğunu söyledi. Ancak video kamuoyunda çok fazla tepki aldı. Bir çok vatandaş CİMER üzerinden Sungurtekin hakkında suç duyurusunda bulundu.

SORUŞTURMASI YETKİSİZLİKLE YOLLANDI

Ancak Sungurtekin'in ikamet adresinin Antalya olması ve şikayetlerin tüm Türkiye üzerinden yapıldığı gerekçesiyle soruşturma yetkisizlik kararıyla Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı'na gönderildi.

Yetkisizlik kararında şüphelinin sosyal medya platformu üzerinden yayınladığı video neticesinde hakkında CİMER kanalıyla şikayet başvuruları neticesinde soruşturma başlatıldığı, şüpheli hakkında aynı eylemiyle ilgili olarak Türkiye'nin her yerinden infial oluşturması sebebiyle şikayetlerin olduğu, adli yargılanma hakkının zedelenmemesi ve aynı eylemden dolayı farklı yerlerde birden fazla soruşturmanın yürütülmemesi amacıyla şüphelinin eylemini ikamet adresi olan Antalya'da gerçekleştirdiği, aynı eylemden dolayı Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı'nın da soruşturma yürüttüğü, ceza yargılaması yönünden soruşturmanın Antalya Adli Yargı sınırları içerisinde yapılmasının gerekli görüldüğü belirtildi.

Youtuber, yayınladığı video çok fazla tepki alınca, videonun mizansen olduğunu belirtip kamera arkasını yayınlamıştı.

Ayrıca Enes Batur'un Instagram hesabında da 2.9 Milyon takipçisi olduğunu biliyor muydunuz?
Instagram Adresi : https://www.instagram.com/enesbatur0/

#enesbatur #enesbatursungurtekin #enesbatursoruşturma #enesbaturtutuklandı #enesbaturdava #enesbaturmahkeme
Enes Batur Tutuklandı Mı?

"Enes Batur Tutuklandı Mı?" konusunda yorum yapmak için üye girişi yapmanız lazım. Üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.

Orqun şu an "beta" sürümüyle yayındadır. Karşılaştığınız aksaklıklar ya da önerileriniz için İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.