Yazarım Ben

27 Şubat 2019, Çarşamba 07:15

5 saat güneş enerjisiyle şarj sonrasında 44 saat cep telefonu kullanın; Free Loader güneş pili
Taşınabilir çoklu bölge cihazlarının bundan sonra prosedürcü sürati, ekran niteliği ya da ağırlık gibi meseleleri kalmadı.
Gelişen teknoloji, hepsine tek deva buldu; 3B ekran kartlarına sahip yüksek çözünürlükte parlak ekranları tespit edilen cep bilgisayarları ya da binlerce MP3 taşıyıp video oynatabilen çoklu bölge oynatıcılar şu lâhza satın alınabilir durumdalar.
Taşınabilir cihazlarda son zamanlarda tek mesele batarya ömrü gibi gözüküyor.
Yakıt pilleri gibi pil problemini büyük oranda ortadan kaldıracak teknolojiler geliştiriliyorlar ama daha satışa sunulabilecek olgunluğa erişmiş değiller.
Solar Technology, FreeLoader adlı ürünüyle bu sıkıntıya seçenek tek çözüm sunuyor.
FreeLoader, güneş enerjisiyle şarj ettiği bataryası vasıtası ile taşınabilir cihazlarınıza, yolculuklarınız esnasında efor sağlayabiliyor.
Solar Technology, FreeLoader’ın güneş ışığı altında geride bıraktığımız 5 saatlik şarj müddeti sonrasında tek iPod’u 18 saat, cep telefonunu 44 saat, PSP’yi 2.5 saat ve cep bilgisayarını da 22 saat çalıştırabileceğini vurguluyor.
12.3 x 6.2 x 1.7cm boyutlarında olan aygıt, 185gram ağırlığa sahip başka bir deyişle oldukça taşınabilir.
Ürünün alüminyum dış kasası da hafifliğine katkıda bulunmasının yanısıra metanetli olmasını sağlıyor.
Ayrıca cihazın güneş ışığı altında şarj olmasını gerçekleştiren güneş pilleri de ürün şarj olduktan ardından çıkartılabiliyorlar.
Bu şeklinde boyutlar küçüldüğünden FreeLoader’ın taşınabilirliği de arttırılmış oluyor.
Ürünü şarj etmek için yanlızca güneş enerjisine gereksiniminiz yok, bilgisayarınıza USB portundan başlamış da FreeLoader’ı şarj edebiliyorsunuz.
USB üstünden 3 saatde şarj olan 1000mAh’li Li-ion pilin 2 sene gibi uzun tek ömrü yer alıyor.
Cihazın tek başka güzel özelliği ise tam şarj olduktan ardından 3 ay süresince sakladığı enerjiyi koruyabilmesi.
Böylece gereksiniminiz olduğunda derhal alıp kullanmak için daimi hazır tek şeklinde FreeLoader’ı saklayabiliyorsunuz.
FreeLoader, yanında gelen dönüştürücü soketler sayesinde; LG Chocolate serisi, Motorola V66 ve V3 serisi, tüm Nokia N serisi, Samsung A288 ve D800 serisi, Sony Ericsson T28 ve K750 serisi cep telefonlarına, Sony PSP, Tom Tom GPS, dijital resim makinaları ve PDA’lar gibi cihazlara, Mini USB ve USB 2.0 üstünden şarj olabilen telefonlar, kulaklıklar, iPod, iPod Shuffle, MP3 çalarlar ve Nintendo DS gibi taşınabilir cihazlara efor sağlayabiliyor.
Ürünün efor sağlayabildiği cihazlar listesinde dizüstü bilgisayarlar gibi yüksek efor gereksinimi tespit edilen ürünler yer almıyorlar.


#güneşenerjisiileçalışanprojeler
#güneşenerjisiileçalışanaletlerhakkındabilgi
#güneşpiliileneçalışır
#güneşenerjisiileicat
#güneşenerjisiileçalışanlamba
#güneşenerjisiileçalışanmaketler
#güneşenerjisiileçalışanpil
#güneşenerjiliwifi
Free Loader Güneş Pili

"Free Loader Güneş Pili" konusunda yorum yapmak için üye girişi yapmanız lazım. Üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.

Orqun şu an "beta" sürümüyle yayındadır. Karşılaştığınız aksaklıklar ya da önerileriniz için İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.