Gamsız Oyuncu

23 Kasım 2018, Cuma 19:07

Kültür, sanat, tarih ve doğal güzellikler düşünüldüğünde görülmesi gereken muhteşem bir ülke İngiltere. Zamanınız ve imkânlarınız uygunsa İngiltere’nin her yerini gezip görmenizi tavsiye ederiz. Ülkede ulaşım genellikle tren ve metro ağlarıyla sağlanır. İngiltere’nin birçok şehirleri arasında ulaşım o kadar kolaydır ki, istediğiniz her şehri ufak maliyetlerle gezebilirsiniz. Yazın güneşlenmek, kumlarda yürümek, yeni arkadaşlar edinmek, akşam ise onlarca mekândan birinde akşam yemeği yemek ve ardından barlarda doyasıya eğlenmek mümkün.

Farklı ırk, kültür, dinden insanlarla karşılaşabileceğiniz gibi kendinizi yalnız hissetmeyeceğiniz bir ortamla karşılaşırsınız.

Dünya’da en çok uluslararası öğrenci barındıran İngiltere’de yaşamak kaliteli bir eğitimin yanı sıra dünya standartlarında bir yaşam ve eğlence anlamında da gelmektedir. Büyük bir ülke olmamasına rağmen çeşitli aktivitelere imkân tanımaktadır. Özellikle başkent Londra sosyal, sanatsal aktivitelerin merkezi konumundadır ve öğrenciler tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir.

İngiltere’de spor aktiviteleri çok yaygındır. Futbol, kriket ve rugby İngiliz okullarındaki en popüler ulusal sporlardır.
İngiltere

"İngiltere" konusunda yorum yapmak için üye girişi yapmanız lazım. Üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.

Orqun şu an "beta" sürümüyle yayındadır. Karşılaştığınız aksaklıklar ya da önerileriniz için İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.