Bayram Ali Düğü

05 Nisan 2019, Cuma 07:01

John Wick: Bölüm 3; başrolünü Keanu Reeves'in üstlendiği 2019 yılında vizyona girecek Amerikan yapımı bir aksiyon filmidir. John Wick ve John Wick: Bölüm 2'nin devam filmidir. İlk ve ikinci filmdeki zincirleme devam eden olayların son bulacağı final filmi olacaktır.

İlk gösterim tarihi: 17 Mayıs 2019

John Wick filmine kısaca değinecek olursak, kendisi genel itibari ile kötü adamlar için çalışmış, yani kötü bir adamdır. Ama damarına basıldığı zaman hiç bir şekilde geri vitesi olmayan. Sonuna kadar inen bir insan.

John Wick ve Sofia'nın bir grup isimsiz kötü adamı hakladıkları sahnede köpekler de kendi üstlerine düşeni yapıyorlar. Filmin senaryosuna göre bu köpeklerin, birilerini öldürmek ya da etkisiz hale getirmek üzere eğitildikleri çok belli. Gerçekten ileri düzey eğitim almış gerçekten mükemmel köpekler.

Kale gibi bir yerde geçen dövüşte köpeklerden biri, bir adamın üzerine atılarak duvara çarpıyor. Bir diğeri ise silahlı bir saldırganı boğazından ısırarak etkisiz hale getiriyor.

Bu özelliği sayesinde de gerçekten heyecan ve aksiyon dolu bir film izleniyor... İzlemeye de değiyor. Serinin son filmi ile 17 Mayıs 2019'da gösterime girecek olan film serinin son filmi olacak...

Hikayesi de bir köpekle başlayan John Wick filminin son bölümünde köpekler intikamlarını alıyor.

#johnwick3fragman
#johnwick3fullizle
#johnwick3izle
#johnwick3nezaman
#johnwick3fragmantürkçe
#johnwick3imdb
#johnwick3türkçedublaj
#johnwick3parabellumizle
John Wick: Chapter 3

"John Wick: Chapter 3" konusunda yorum yapmak için üye girişi yapmanız lazım. Üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.

Orqun şu an "beta" sürümüyle yayındadır. Karşılaştığınız aksaklıklar ya da önerileriniz için İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.