Bayram Ali Düğü

28 Aralık 2018, Cuma 12:58

Kadınların yaptığı en büyük yanlışları düşünürken, bir anda yazmaya karar verdim.
Buradaki bir çok görüş bana ait olduğu için asla bir genelleme yapmak doğru olmaz. Yazdıklarımdan dolayı kırılan bayanlar olabilir. Onlardan şimdiden özür diliyorum. Bunlar sadece bana ait görüşler. Kimseyi ve hiç bir şeyi asla ama asla bağlamaz ve bağlamamalıdır.

Kadınların yaptığı yanlışlara gelecek olursak bunları böyle bir kaç ana madde de sıralayıp sayabiliriz.

Bu yüzden bana göre ilk sırayı her zaman

1- Doğru erkeğe bağlanmama

alır. Kadınların yapısı gereği değer verdikleri erkek için hizmetkar ve iteatkar olurlar. Ama hizmet edilen, yani sevilen kişi yanlışsa. Püffff o zaman işin gerçekten zor. Hemde çok zor.

2- Para'ya aldanmaları

ikinci seçenek olarak gelebilir. Birinci madde ile aynı gibi görünse de ilk maddede bazen erkeğin parasının pulunun olmasının ya da olmamasının hiç bir önemi yoktur. Ama Paraya aldananlar vardır ki. Bunların çok afedersiniz para için yapmayacakları yoktur. Bu da kadınların yaptığı en büyük yanlışlardan bir tanesi.

3- At gözlüğü ile dolaşmaları

Bazen filmlere konu olur. Çevrenizde vardır belki böyle birisi. Sizin için ölür ama siz hala o kişiyi görmez ve başkasının peşinde koşarsınız.Aynı şey erkekler içinde olabiliyor bazen.

Benim aklıma gelenler kabaca bunlar. Aslında kadınların yaptığı yanlışlar diye adlandırmakta çok mantıklı değil. İnsanların yaptığı yanlışlar diye bunu genelleyebiliriz de.

#KadınlarınYaptığıYanlışlar #kadınlarbilir #kadındizisi #kadıngiyim #kadınlar #kadınhakları #kadınhakkı #kadınlarınyanlışları
Kadınların Yaptığı Yanlışlar Nelerdir?

"Kadınların Yaptığı Yanlışlar Nelerdir?" konusunda yorum yapmak için üye girişi yapmanız lazım. Üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.

Orqun şu an "beta" sürümüyle yayındadır. Karşılaştığınız aksaklıklar ya da önerileriniz için İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.