Bayram Ali Düğü

28 Ocak 2019, Pazartesi 14:48

En son vizyona giren yerli komedi filmlerinden Kara Bela, Cengiz Bozkurt'un oyunculuğuyla beraber kırıp geçiriyor.

Sinemada istediği rakamı yakalayamasa da izlendiğinde güzel bir tat bırakan yerli komedi filmleri arasında yer alan Kara Bela, ailecek ya da arkadaşlarınızla izlenecek çıtır bir filmdir. Bize göre; konusu ile birlikte oyunculuklar bu filmi oldukça başarılı bir hale getirdi. Filmin başrol oyuncusu herkesin yakından tanıdığı Cengiz Bozkurt

Filmin konusu; Orta yaşa gelmiş, ama hayatı boyunca kuralların hiç dışına çıkmamış bir adam olan Kudret'in (Cengiz Bozkurt) hayatı, bir arkadaşı yüzünden karıştığı soygun vakası ve sonrasında aralarına katılan yeni arkadaşlarıyla bir anda değişir, kendini emektar Toros'uyla birlikte Gaziantep'e doğru giderken bulur. Yol boyunca Kudret ve arkadaşlarının başlarına hem tehlikeli hem de komik birçok olay gelecektir.


-- spoiler --

Erdal Bakkal, adamın dibi. Gerçekten ustaların ustası. Mükemmel bir performans anlatmaya gerek yok. Gerçekten de izlemediyseniz çok büyük eksiğiniz var demektir. O yüzden ilk fırsatta izleyeceğiniz bir film.

-- spoiler --


#karabelafilmiseyret
#karabelafullizlebkm
#karabelaoyuncular
#karabelatelifsizizle
#karabelakirala
#karabelafultekparçaizle
#karabela2çıkacakmı
#karabelafullizletekparçahd2015youtube
Kara Bela - 2018

"Kara Bela - 2018" konusunda yorum yapmak için üye girişi yapmanız lazım. Üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.

Orqun şu an "beta" sürümüyle yayındadır. Karşılaştığınız aksaklıklar ya da önerileriniz için İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.