Bayram Ali Düğü

16 Şubat 2019, Cumartesi 16:53

Özellikle büyüklerin takip ettiği, her haber sonrasında "Aman aman dursun kanal değiştirmeyin. Hava durumuna bi baklım" diye uyardıklarını asla unutmayacağız. Dediğim gibi özellikle, anneler ve babalar sürekli takip eder hava durumunu. Bense size bu hizmetten bahsetmek istiyorum. Konya.Life olarak sizlere bir ücretsiz hizmet daha sunmaktan mutluluk duyuyorum.
Konya Hava Durumu : https://havadurumu.konya.life adresinden günlük be haftalık olacak şekilde hava durumuna detaylı basınç, nem, rüzgar bilgilerine ulaşabilirsiniz. Sadece Konya'ya özgü değil. Arzu ettiğiniz il'i ilçeyi arayarak. Hava durumunu görüntüleyebilirsiniz. Veriler 15 dakikalık güncellenmektedir.
Bizi tercih ettiğiniz için tekrar teşekkür ederiz.

#konyahavadurumu25günlük #konyahavadurumumeteoroloji #konyahavadurumu10günlük #konyahavadurumu45günlük #konyahavadurumu14günlük #konyahavadurumu30günlük #konyahavadurumu90günlük #konyahavadurumuntv
Konya Hava Durumu

Konuya benzer konular mevcut :
"Konya Hava Durumu" konusunda yorum yapmak için üye girişi yapmanız lazım. Üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.

Orqun şu an "beta" sürümüyle yayındadır. Karşılaştığınız aksaklıklar ya da önerileriniz için İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.