Bayram Ali Düğü

28 Ocak 2019, Pazartesi 08:53

2018 yılında Ölümlü Dünya filmi ile kamera karşısına geçen Ali Atay, daha öncesinde - 2015 yılında da Limonata filmi ile yönetmen koltuğunda yer aldı. Türkiye’de çok fazla bilinmese de son yılların en iyi ev kaliteli yerli komedi filmlerinden Limonata filminin başrollerinde Serkan Keskin ve Ertan Saban yer aldı. Filmin, senaryosu ise yine Ali Atay ve Ertan Saban tarafından oluşturuldu…
Filmde oldukça özgün bir konu yer almaktadır. Başka kültürlerden gelen, birbirini tanımayan iki kardeşin benzerliklerini, farklılıklarını ve kavgalarını eğlenceli şekilde izleyiciye aktarılmaktadır. Serkan Keskin’in ve Ertan Saban’ın harika oyunculuklarını gösterdiği en yeni Türk Komedi filmleri arasında yer alan Limonata filmini mutlaka ama mutlaka izlemenizi tavsiye ederiz.

Buyrun bakalım. Bu da benim size kıyağım oldun. Limonata filmini full izlemek ister misiniz? O zaman aşağıda. Hemen izlemeye başlayın.

#limonata2015izle
#limonatafilmekşi
#limonatafilmfragman
#limonataizle1080p
#limonatafilmindir
#serkankeskinfilmleri
#limonata2izle
#limonatayapımı
Limonata - 2015

Konuya benzer konular mevcut :
"Limonata - 2015" konusunda yorum yapmak için üye girişi yapmanız lazım. Üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.

Orqun şu an "beta" sürümüyle yayındadır. Karşılaştığınız aksaklıklar ya da önerileriniz için İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.