Bayram Ali Düğü

28 Ocak 2019, Pazartesi 09:10

"Araba nerde? Müşteride. Para nerde? Yarın Verecekler." Türk sinemasının komedi dalındaki unutulmaz eseri...
Organize İşler
“Araba nerde? Müşteride! Para nerde! Yarın verecekler” repliğinin çıkış noktası olan Organize İşler, yerli komedi filmleri arasında olmazsa olmaz filmlerden bir tanesidir. Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı ve oynadığı bir film olan “Organize İşler” geçmişten günümüze en çok izlenen Türk komedi filmleri arasında yer almaktadır.

Filmin konusu; İstanbul’da oto hırsızlığı yapmakta olan bir çetenin reisi bir kovalamaca sırasında intihar etmek üzere olan birinin evine sığınır. Hayatını kurtardığına inandığı bu kişiye iş vermek ve hırsızlığa teşvik etmek ister. Maceralı ve oldukça keyifli film Tolga Çevik’in oyunculuğuyla muhteşem bir iki saat sunmaktadır.

Bir küçük hatırlatmayı da yapmayı bir borç bildim kendime. Film gerçekten de izlenmeye değer filmler arasında. 11 Sene sonunda filmin 2'incisi çekildi.

Organize İşler 2 - Sazan Sarmalı 1 Şubat 2019'da gösterime giriyor...
https://www.youtube.com/watch?v=p3l7RS8tckE
Buradan da fragmanına ulaşabilirsiniz.

#organizeişler1fullizledailymotion
#organizeişlerfullizledailymotion
#organizeişler1izleblutv
#organizeişlerblutv
#organizeişler1filmi
#organizeişler1izleyoutube
#organizeişlerblutv
#organizeişlerneredenizleyebilirim
Organize İşler - 2008

"Organize İşler - 2008" konusunda yorum yapmak için üye girişi yapmanız lazım. Üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.

Orqun şu an "beta" sürümüyle yayındadır. Karşılaştığınız aksaklıklar ya da önerileriniz için İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.