Bayram Ali Düğü

26 Aralık 2018, Çarşamba 13:52

Twetter'de ortalık karıştı. PekiYamaçı KimVurdu Dizi ekibinden bir açıklama gelmedi. Youtube'da yüzlerce fake videosu var. Ama hala o soruya bi cevap alamadık, bulamadık. Hala bizde arıyoruz.

Diziyi takip edenler olarak bunu gözden geçirelim. Seçenekleri sıralayalım.

1- Çeto olabilir?
Çeto çünkü hainlik yapmadan dişe diş, kana kan savaşacak gibi görünüyor. Ama aslında ekmeksizin teki. PekiYamaçı KimVurdu

2- Mahsun olabilir?
Yok o tam bi şerefsiz. Ekmeksiz demek az bile kalır. Ulen şerefsiz evli olduğunu bile bile sena'nın peşind ene işin var? PekiYamaçı KimVurdu

3- Çukur'dan birileri?
Çukurda ister istemez seven kadar sevmeyen de var. O yüzden çukurdan birileri olma ihtimali var.. PekiYamaçı KimVurdu

4- 3 Harfli olabilir mi?
S1f1r B1r Adana dizisinden vurularak ayrılan ve orada beğeni toplayan, insanların Çukur'a geçecek dediği "CİO" olabilir mi? PekiYamaçı KimVurdu

5- Bir de gizli adam çıktı acaba o mu?
Çeto denen lavuğun surların altında görüştüğü birisi vardı. Acaba o mu? Ve oysa, o kim? PekiYamaçı KimVurdu

Bu arada PekiYamaçı KimVurdu demişken müzik de güzel. Buyrun onu da dinleyin.

Yamaç vurulurken çalan müziğin ismi : ERIK SATIE Gnossienne 1 - Alessio Nanni, piano
Pekiyamaçı Kimvurdu

Bayram Ali Düğü

19 Ocak 2019, Cumartesi 03:35

Arkadaşlar bu yıl başı vs muhabbetinden ötürü yok reklamdı, yok yayın saatiydi derken 3 hafta boyunca diziler yayınlanmadı.
Bu arada dizilerin olmaması ile birlikte sürekli film izleyen birisi olarak söylüyorum. İzlediğimiz filmleri tekrar sil baştan bir de tv'den izledik :) Sanki hiç görmemiş gibi. Nihayet sonunda diziler başlıyor. Herkes deli gibi heyecanlı. İster istemez teri soğuyanlarda oldu.
Şu dönemlerdeki izlediğim tek dizi olan Çukur Dizisinde olaylar karışıktı. Durduk yere vurdular oğlanı. Yamaç'ı.
Bir de kendi sitelerinden fragman çıktı. Celesun vurdu vs gibi ama. Ben buna hiç ihtimal vermiyorum. Öyle bi ipnelik yapmaz. Zorda kaldığı için bazı şeyleri yapmak zorunda kalmış olabilir. Ama bunu da yapacağını zannetmiyorum. Çeto diyor sürekli ya avradın avradın diye.
Avradı dedesinde. Sorun yok. Bence o arkasını kulluyor ve onu vuranı vuruyor. Öyle düşünüyorum yani. Kalbimi bozmak istemiyorum. İnşallah celesun değildir. Çok söverim yoksa.

"Pekiyamaçı Kimvurdu" konusunda yorum yapmak için üye girişi yapmanız lazım. Üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.

Orqun şu an "beta" sürümüyle yayındadır. Karşılaştığınız aksaklıklar ya da önerileriniz için İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.