Bayram Ali Düğü

28 Ocak 2019, Pazartesi 12:54

Vine fenomenliğinden sonra sinemaya yönelen Cem Gelinoğlu'nun 3. filmi...
Türk komedi filmleri arasında oldukça yeni isim olan ve bir dönem Vine uygulaması ile ünlü olan Cem Gelinoğlu, Şansımı Seveyim film ile sinema severlerin karşısına geçti. Yerli komedi filmleri arasında izleyiciler tarafından oldukça fazla beğenilen Şansını Seveyim filminde, sakarlıkları ve uğursuzluğuyla herkesi etrafından kaçıran Sebahattin’in hikayesini anlatmaktadır. Yaprak’a aşık olan Sebahattin’in peşini şanssızlıklar bırakmaktadır ve bunun nedeni olarak da geçmişte aldığı beddualara olduğuna inanmaktadır. Kahramanımızda bu kişilerden haklarını helal etmesini istemektedir. en komik türk filmleri arasında kendisine yer bulan Şansını Seveyim filmini kesinlikle izlemenizi tavsiye ederiz.


-- spoiler --

İşini iyi yapan insana şansın ne zaman güleceği hiç belli olmuyor. Bu adam komedi konusunda iyi ama Vine olmasaydı bu şekilde ismini duyurması bence mümkün olamazdı. Onunda nasibi Vine üzerinden geçiyormuş

-- spoiler --


#şansımıseveyimbilkazansahnesi
#şansımıseveyimfullizlehdfilmcehennem
#bahtımıseveyim
#şansımıseveyimizlehdfilmcehennem
#şansımıseveyimoyuncukadrosu
#cemgelinoğlufilmleri
#şansımıseveyimneredeçekildi
#şansımıseveyimhdfilmcehennem
Şansımı Seveyim - 2017

Konuya benzer konular mevcut :
"Şansımı Seveyim - 2017" konusunda yorum yapmak için üye girişi yapmanız lazım. Üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.

Orqun şu an "beta" sürümüyle yayındadır. Karşılaştığınız aksaklıklar ya da önerileriniz için İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.