Bayram Ali Düğü

29 Kasım 2018, Perşembe 13:15

Metin Şentürk'ün eşine yani Fulya Kalkavan'a ödemesi gereken 4 milyon liralık nafaka ücreti magazin gündemine damga vurmuştu.

Metin Şentürk yaptığı açıklama ile bu olayın asılsız olduğunu bu kararı bir üst mahkemeye taşıyacağını açıklamıştı.

Ardından konuyla ilgili olarak Kanal D'deki '2. Sayfa' programına telefonla bağlanan Fulya Kalkavan'ın avukatı şaşırtıcı iddialarda bulundu. Yalan üstüne yalan söyleyerek ünlü sanatçı Metin Şentürk üzerinden prim yapmaya çalıştı.

Metin Şentürk'ün, ödemesi gereken geçici tedbir nafakasını ödemediğini ve şimdiye kadar müvekkili Fulya Kalkavan'a bir kuruş bile vermediğini söyleyen avukat, faiziyle birlikte 350 bin liraya yakın bir alacaklarının olduğunu söyledi.

Bunun bir alacak davası olduğunu ve tazminat davası olmadığını söyleyen avukat, üzerinde hak iddia ettiği malların da evlilikten sonra edinilmiş mallar olduğunu savundu.

Resmi twitter hesabından açıklama da bulunan Metin Şentürk şunları söyledi;
Dostlar benim için daha fazla canınızın sıkılmasını istemiyorum. Bütün destek yorumlarını okuyorum ve okumaya devam ediyorum. Bunlar gelir geçer biz yine biz bize kalırız. İnşallah hepiniz iyisinizdir?

#SeninleyizMetinŞentürk #seninleyizmetinsenturk #metinsenturk #metinşentürk #fulyakalkavan

Bu da Metin Şentürk'ün resmi Twitter Hesabı:
https://twitter.com/Metin_Senturk

Bu da Metin Şentürk'ün resmi Instagram Hesabı:
https://www.instagram.com/metinsenturkofficial/
Seninleyiz Metin Şentürk

"Seninleyiz Metin Şentürk" konusunda yorum yapmak için üye girişi yapmanız lazım. Üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.

Orqun şu an "beta" sürümüyle yayındadır. Karşılaştığınız aksaklıklar ya da önerileriniz için İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.