Bayram Ali Düğü

25 Aralık 2018, Salı 12:07

Spor Toto Süper Lig’de deplasmanda Kasımpaşa’ya 4-1’lik sonuçla mağlup olan Beşiktaş’ta Teknik Direktör Şenol Güneş basın toplantısında konuştu. Güneş, istifa edip etmeyeceği sorusuna, “Ben görevimin başındayım. Bu konuları siz daha iyi biliyorsunuz” yanıtını verdi.

İlk devre sonunda topladıkları puanın kendilerine yakışmadığını belirten Güneş, “İkinci yarının ne olacağını ilk devreden alınan sonuçlara göre bakmak lazım. Aldığımız puan bize yakışmayan bir durum. Bunun sebeplerini konuşacağız. Anormal hatalar yaptık bugün top bizdeyken rakibe verip basit gol yiyoruz. Sahada daha iyi oynamamız gerekiyordu. Oyun olarak üst seviyeye çıkan oyuncumuz sahada yoktu. Bu kadar rahat gelen bir rakibe karşı yakaladığınız pozisyonları değerlendir lazım. Bugün eksiklere rağmen sahaya çıkan oyun yüzde 100’nü vermesi gerekirdi. Bu durum yoktu. Rakiplerin şampiyonluk iddiası varsa Beşiktaş’ın da şampiyonluk iddiası vardır. Ama teslim olmayan takım olmalıyız. Burada ilk yarının değerlendirmesini yapmıyoruz. Maçı konuşuyoruz. Bunu paramı almadım, az aldım, az çalıştım gibi bahanelere sığınılmamalı. Kulübün sorunları ilgili kişiler konuşur. Bu durum takımı etkilemez mi etkiler. Şu an oyuncuların para konusunun konuşmama doğru olmaz. Şu gerçek oyuncularımın performansı azdı, verimsizlerdi. Burada benim de sorumluluğum var. Sorumlu olan benim. Takımı yöneten benim. Elimdeki kadroya göre oynatıyoruz takımı” ifadelerini kullandı.


Olayı özetleyecek olursak. Beşiktaş taraftarı Şenol hocaya çok ama çok büyük tepkili. Twitter'de bile gündemden düşmüyor 3 gündür #ŞenolGüneşİstifa hastag'i. Şenol hoca şahsiyet olarak gerçekten ama gerçekten üst düzey bir kişi. Emekleri asla ama asla görmezden gelinecek gibi değil. Bazen de şansını fazla zorlamamak gerekiyor.

#şenolgüneş #şenolgüneşiyedirmeyiz #şenolgüneşonurumuzdur #şenolgüneşistifa #şenolgüneşonurumuzdur #şenolgüneşekoymauzmanı #şenolgüneşfarkı #şenolgüneşgöreve #şenolgüneşgitmesin
Şenol Güneş İstifa

"Şenol Güneş İstifa" konusunda yorum yapmak için üye girişi yapmanız lazım. Üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.

Orqun şu an "beta" sürümüyle yayındadır. Karşılaştığınız aksaklıklar ya da önerileriniz için İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.