Bayram Ali Düğü

21 Aralık 2018, Cuma 11:34

Evet arkadaşlar. Herkesin merakla sorduğu, beklediği, rüyalarına bile giren S1f1r B1r dizisinin 5. sezonunun 1. bölümü ne zaman yayınlanacak sorusuydu.

Büyük gün 23 Ocak 2019 Çarşamba günü Blu TV platformunda yayınlanacak.
Bende dizinin taaaaa ilk sezonundaki youtube yayınlarından ve yanlış olmasın 2. bölümünden itibaren izleyenlerdenim. Hala arşivimde geçmiş bölümleri duruyor. Sürekli takip ediyorum.

Nedir peki bizi bu diziye çeken?
Bence herşeyin doğal olması. Kendimizden birşeyler bulmamızdan ötürü o kadar çok sevdik. Adanalı mıyım? Hayır. Ama izliyorum. Çünkü o mahalleye özgü bir mevzu değil dizide işlenenler. İster istemez Türkiye'nin her ilinde var bu tür mahalleler. Mesela bizim Konya'da Doğanlar Mahallesi var. Bir süre önce yıkılan ve dağıtılan Yeni Mahalle vardı.

Ama gerçek şu. Dört gözle bekliyordum. Bu haberi alır almazda sizinle paylaşmak istedim..

Büyük gün 23 Aralık Çarşamba. Blu TV platformunun ücretli bir platform olduğunu hatırlatayım. Ama üyelik alınmayacak kadar da pahalı değil. Üyelik almak için buyurun size link..

https://www.blutv.com.tr/kayit

Buyrun size Blu TV'nin orjinal yayınadığı video. İnanın ilk fragman çıkar çıkmaz paylaşacağım.

#sıfır1 #s1f1rb1r #sıfır15sezon #s1f1rb1r5sezon #ssifirbir23ocak #5sezon1bolum
Sıfır Bir 5. Sezon Ne Zaman Çıkacak

"Sıfır Bir 5. Sezon Ne Zaman Çıkacak" konusunda yorum yapmak için üye girişi yapmanız lazım. Üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.

Orqun şu an "beta" sürümüyle yayındadır. Karşılaştığınız aksaklıklar ya da önerileriniz için İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.