Bayram Ali Düğü

27 Mart 2019, Çarşamba 06:55

SIFIR BİR ALTINCI SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?
13 Mart Çarşamba akşamı blutv'de yayınlanan 5. sezon 8. bölümüyle sezon finali yapan Sıfır Bir Dizisinin yeni sezon bölümlerinin ne zaman başlayacağı en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Cihangir Ceyhan ve Özgür Meriç'in ayrılığının ardından eskisi gibi izlenmeyeceği düşünülen dizi, eski başarısını yayınlanan 5. sezon da da sürdürmeyi başarırken, 6. sezon için hazırlıklar da başladı.

Savaş ve dostlarının, uyuşturucu ve kadın ticareti yapanlara karşı başlattığı mücadeleyi konu alan Sıfır Bir 6. sezonuyla 8 Mayıs Çarşamba günü blutv'de yayınlanmaya devam edecek.


#sıfırbir6sezon #sıfırbir6sezon6bölüm #sıfırbir6sezon6bölümizle #sıfırbir6sezonizlebedava #sıfırbir6sezon6bölümlink #sıfırbir4sezon1bölümizleücretsiz #sıfırbir6sezon1bölümkaçakizle #sıfırbir6sezon2bölümkaçakizle #sıfırbir5sezon #sıfırbir5sezon6bölüm #sıfırbir5sezon6bölümizle #sıfırbir5sezonizlebedava #sıfırbir5sezon6bölümlink #sıfırbir4sezon1bölümizleücretsiz #sıfırbir5sezon1bölümkaçakizle #sıfırbir5sezon2bölümkaçakizle #sıfırbir6sezonnezamanbaşlayacak #sıfırbir6sezonnezamanyayınlanacak #sıfırbir6sezonnezamançıkacak #sıfırbir6sezonkaçbölümolacak #sıfırbir6sezonizlebedava #sıfırbir6sezonfragman #sifirbir6sezon1bolumlink #sıfırbir5sezonnezamanbaşlayacak #sıfırbir5sezonnezamanyayınlanacak #sıfırbir5sezonnezamançıkacak #sıfırbir5sezonkaçbölümolacak #sıfırbir5sezonizlebedava #sıfırbir5sezonfragman #sifirbir5sezon1bolumlink #sıfırbirizle
Sıfır Bir 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

"Sıfır Bir 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak?" konusunda yorum yapmak için üye girişi yapmanız lazım. Üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.

Orqun şu an "beta" sürümüyle yayındadır. Karşılaştığınız aksaklıklar ya da önerileriniz için İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.