Bayram Ali Düğü

28 Ocak 2019, Pazartesi 11:50

Cem Yılmaz'ın Vahşi Batı ile Osmanlı'yı bir araya getirdiği, son derecek komik film... Yahşi Batı
Stand Up gösterilerinin yanı sıra film senaryosu ile de sürekli olarak karşımıza çıkan Cem Yılmaz, her filmi ile izleyenlerin beğenisini kazanmaktadır. Türk komedi filmleri listesine büyük katkı sağlayan Cem Yılmaz, aynı zamanda en çok izlenen filmler listesinde de kendisine sürekli yer bulmaktadır. Cem Yılmaz’ın en çok izlenen yerli komedi filmlerinden bir tanesi de “Yahşi Batı”dır. Yahşi Batı filminde, 9.yy’da özel bir görev kapsamında padişah tarafından Amerika’ya gönderilen iki Osmanlı yetkilisi Aziz Bey ve Lemi Bey trenle yaptıkları yolculuk esnasında yanlarında taşıdıkları değerli elması, treni durduran haydutlara kaptırmaları üzerine hikaye başlar. Sonrasında hem elması bulmak hem de çalınan paralarını toparlamak için para kazanmanın yollarını arayan ikili dönemin revaçta olan işlerinden birine atılırlar. İkiliyi fazlasıyla eğlenceli maceralar beklemektedir.

Cem Yılmaz ve Ozan Güven'in en çok beğendiğim filmleri içerisinde yer alan bu filmi izlemek istiyorsanız buyurun size aşağıda filmin full halini de yayınladım. Gerçekten 10 numara bir film. Kesinlikle izlemeye değer.

#yahşibatıoyuncular
#yahşibatıfullizleyoutube
#yahşibatıkarakterler
#yahşibatıreplikleri
#vahşibatı
#yahşibatıneredeçekildi
#yahşibatıatarabasındakikadın
#yahşibatısinemalar
Yahşi Batı - 2009

"Yahşi Batı - 2009" konusunda yorum yapmak için üye girişi yapmanız lazım. Üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.

Orqun şu an "beta" sürümüyle yayındadır. Karşılaştığınız aksaklıklar ya da önerileriniz için İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.